Projekt pre učiteľov a školy
iPad s Apple Pencil

Kreatívna výučba s iPadom

Čo získate zapojením sa do tohto projektu?

iPad s Apple Pencil za polovicu

Na celý kvartál vám najskôr bezplatne zapožičiame iPad s Apple Pencil, aby ste si ich vyskúšali. Po splnení podmienok si ho môžte celý set odkúpiť za polovičnú cenu 290 € s DPH.

Vzdelávanie

Bezplatné webináre s potvrdením o absolvovaní, kde sa naučíte základy práce s iPadom, obsluhovať kreatívne aplikácie, strihať video, či spravovať školské iPady.

Inšpirácie

V rámci webinárov s vami budeme zdieľať aj rôzne zdroje inšpirácií pre využitie iPad-u vo vyučovaní. A po skončení projektu tu nájdete aj najlepšie zo záverečných prác vás a vašich kolegov.

Licencia na Explain Everything

Na celé 3 mesiace získate bezplatne licenciu aplikácie Explain Everything, ktorá vám pomôže pri oživení vyučovania, ale aj pri vytváraní výstupov projektu.

Na oživenie výučby a získanie iPadu za skvelú cenu stačia 3 kroky:

1. krok

Zapojte sa

A my vám na 3 mesiace bezplatne zapožičiame nový iPad s Apple Pencil a obalom. Budete tak mať dostatočný priestor naučiť sa s ním aktívne pracovať, vyskúšať si rôzne aplikácie, nápady alebo nové prístupy, ako oživiť výučbu na svojich hodinách.

iPad 9. gen (WiFi, 64 Gb)
2. krok

Odprezentujte svoju kreatívnu prácu

Podeľte sa s kolegami o nové skúsenosti a možnosti, ktoré iPad priniesol do vašej výučby. Napíšte inšpiratívny článok, alebo vytvorte kreatívne video, ktoré uverejníme na tomto webe.

3. krok

Získajte iPad s príslušenstvom za polovicu

Po 3-mesačnej skúšobnej dobe a odprezentovaní svojej práce si môžete iPad s Apple Pencil a obalom odkúpiť za zvýhodnenú cenu 290 € s DPH, čo je polovica bežnej ceny!

Registrácia do 5. kola projektu

Ďakujeme učiteľom z celého Slovenska za obrovský záujem o tento projekt. V uplynulých 4 kolách projektu sa vás zapojilo vyše 600! Práve preto sme sa so začiatkom šk. roka rozhodli otvoriť ešte jedno kolo. Zaregistrujte sa ešte dnes, počet miest je obmedzený:

Registrácia do 5. kola
Pri predregistrácii neposielame žiadne potvrdenie na e-mail. Ozveme sa vám až tesne pred spustením ďalšieho kola projektu.
Po registrácii vám príde e-mail s návrhom zmluvy, ktorú je nutné podpísanú zaslať späť podľa inštrukcií v e-maily. Po odovzdaní zmluvy sa už potvrdenie neposiela, ale rovno zasielame iPad s príslušenstvom. iPady sa budú zasielať až v priebehu septembra.

Projekt realizuje autorizovaný partner Apple, zameraný na oblasť vzdelávania, TRACO Computers s.r.o. - www.tracocomputers.sk

Piate kolo projektu prebieha v termíne od 12.9.2023 do 12.12.2023. Počet účastníkov je obmedzený. Pri akceptácii účastníkov v projekte bude rozhodovať čas doručenia podpísanej Zmluvy o používaní tovaru. V prípade, že sa do projektu zaregistruje viac účastníkov, ako je maximálna kapacita, účastníci budú informovaní e-mailom a nezáväzne zaradení do poradovníka na prípadné ďalšie kolá projektu.

Výstupy projektu: Jeden alebo viacero článkov so spoločnou dĺžkou aspoň 2 normostrany a musia obsahovať aj multimédiá, alebo videá v kumulatívnej dĺžke minimálne 2 minúty.

A čo na projekt povedali učitelia?
Slider s referenciami od učiteľov
Slider s referenciami od učiteľov
Alexandra
Kolodzejová
SOŠ chemická, Vlčie hrdlo, Bratislava

Ďakujem Vám za možnosť vyskúšať si iPad v praxi, bez tejto možnosti by som sa k tomu asi nedostala. Bola som výhradne zástanca PC, no názor som zmenila. Je to šikovné, spratné a naozaj na každú príležitosť.

Jana
Pániková
ZŠ Ul. Mieru, Bytča

Projekt je výborna vec. Mladí fičia na technológiách a tento projekt nám učiteľom pomáha viac sa na nich naladiť a tak ich aj zaujať. Teda ich niečo naučiť bez odporu a dokonca s radosťou 😅

Jakub
Kaprál
SZŠ Felix, Žilina

Ďakujeme za túto skúsenosť!

Alena
Mocná
ZŠ Polianska, Košice

Bolo to perfektné. Vstupovala som s obavami, ale chcem všetkých, aj nie technicky zdatných, povzbudiť. Stojí to za to.

Ingrid
Hüblerová
SOŠ ekonomiky, hotelierstva a služieb, Bardejov

Bola to pre mňa výzva. Je potrebné sa s iPadom kamarátiť na dennej báze - využívať internet, posielať e-maily, v škole využívať iPad pre zapisovanie na stránku Edupage. Poďme na to 🙂

Adriana
Parimuchová
ZŠ Slovinky

Ďakujem za zaujímavý projekt a kvalitné webináre.

Mária
Košútová
ZŠ s MŠ Oravská Polhora

Webináre odporúčam, nakoľko sú urobené pekne a výstižne.

Andrea
Lešková
Škola umeleckého priemyslu, Prešov

Vyskúšala som aplikácie k 3D modelovaniu priestoru, aplikácie určené na vizualizovanie navrhovaného priestoru v 2D fotografiách, či množstvo aplikácií k určovaniu a spoznávaniu rastlín. S využitím iPadu s Apple Pencil ku skvalitneniu svojej odbornej výuky som spokojná.

Ondrej
Jurašek
Cirkevná ZŠ sv. Martina, Radatice

Samotné webináre hodnotím veľmi kladne. Vďaka ním som získal aspoň základné zručnosti pri práci iPad-om (napr. Keynote, iMovie a ďalšie ) na vytváranie vlastných učebných materiálov a určite ho využijem aj priamo vo výchovno-vzdelávacom procese. Veľmi oceňujem aj možnosť vrátiť sa k záznamom z jednotlivých webinárov.

Alexandra
Krížová
ZŠ s MŠ Mútne

Práca s iPadom je pre mňa obohacujúca a pre žiakov na hodinách pútavejšia.

Časté otázky

Rozbaliť a zbaliť
Kto sa môže do projektu zapojiť?

Do projektu sa môžu zapojiť učitelia zo Slovenska z akejkoľvek vzdelávacej inštitúcie. Podmienkou je registrácia a potvrdenie zo školy (vzdelávacej inštitúcie). Do projektu sa môže zapojiť aj viacero učiteľov z jednej školy, avšak jeden učiteľ sa môže zapojiť iba raz.

Odkup na konci projektu môže zabezpečiť aj samotná škola, kde je učiteľ zamestnaný. Túto možnosť si však vopred dohodnite s riaditeľom školy a na konci registrácie si zvoľte možnosť “iPad odkúpi škola, kde pracujem”.

Rozbaliť a zbaliť
Môže sa zapojiť aj škola?

Áno. Do projektu sa môže zapojiť aj viacero učiteľov z jednej školy, pričom odkup na konci projektu môže zabezpečiť samotná škola. Podmienkou však je individuálna registrácia jednotlivých učiteľov, pričom na konci registrácie si zvolia možnosť “iPad odkúpi škola, kde pracujem”.

Rozbaliť a zbaliť
Koľko budem za požičanie platiť?

Zapožičanie iPadu s príslušenstvom je počas doby projektu bezplatné. Rovnako je bezplatné aj doručenie k vám.

V prípade, že po skončení skúšobnej doby nebudete mať záujem si zariadenie odkúpiť za zvýhodnenú cenu, môžete nám ho vrátiť. Tovar však musí byť nepoškodený, v pôvodnom balení a odhlásený z cloudových služieb. Náklady na dopravu k nám sú už vo vašej réžii.

Ak sa iPad s prílušenstvom rozhodnete odkúpiť, získate skvelú cenu 290 € s DPH, čo je polovica bežnej pultovej ceny.

Rozbaliť a zbaliť
Môžem si vybrať farbu alebo model iPad-u?

Aktuálne je možné získať iba Apple iPad model 2021 (verzia WiFi s kapacitou 64 GB a veľkosťou obrazovky 10.2”). Dostupné farby sú strieborná a vesmírne-šedá, pričom zasielané budú náhodne podľa skladových zásob.

Rozbaliť a zbaliť
Čo sa stane, ak sa mi iPad pokazí alebo rozbije?

Počas doby zapožičania ste za iPad aj s príslušenstvom zodpovedný ako keby bol váš a znášate náklady na opravu v prípade poškodenia. Aby sme však minimalizovali riziko náhodného poškodenia, k iPadu budete mať aj obal.
Ak sa iPad náhodou pokazí, ďalší postup doriešime individuálne.

V oboch prípadoch je potrebné nás okamžite informovať na obchod@tracocomputers.sk

Rozbaliť a zbaliť
Čo ak sa rozhodnem si iPad neponechať?

Nič sa nedeje. iPad s príslušenstvom nám nepoškodený, v pôvodnom balení a odhlásený z cloudových služieb môžete vrátiť. Náklady na dopravu k nám sú vo vašej réžii, avšak okrem toho nemáte žiadne ďalšie poplatky. Adresa na zaslanie: TRACO Computers s.r.o., Kukučínova 3, 921 01 Piešťany.

Rozbaliť a zbaliť
Ako môžem doručiť podpísanú zmluvu?

Podpísanú zmluvu prosím naskenujte a pošlite cez tento formulár. V prípade technických problémov sú v úvode formuláru uvedené aj alternatívne inštrukcie.

Rozbaliť a zbaliť
Ako môžem odovzdať záverečný projekt?

Záverečný projekt aj s ostatnými náležitosťami (názov práce, krátky popis, profilovú fotku alebo Memoji a voliteľnú spätnú väzbu) môžete zasielať cez tento formulár.

Prosím zasielajte vašu profilovú fotku bez efektov a v rozumnej kvalite (aspoň 640x640 px). V prípade, že si neželáte zdieľať reálnu fotografiu, môžete na iPad-e vytvoriť svoje Memoji (návod). Iné typy orázkov, napr. z Facebooku alebo iných chatovacích aplikácií, nebudú akceptované.

V prípade technických problémov sú v úvode formuláru uvedené aj alternatívne inštrukcie pre zaslanie e-mailom. V tom prípade nezabudnite pripojiť aj ostatné náležitosti spomínané vo formulári.