Projekt pre učiteľov a školy
iPad s Apple Pencil

Kreatívna výučba s iPadom

Čo získate zapojením sa do tohto projektu?

iPad s Apple Pencil za polovicu

Na celý kvartál vám najskôr bezplatne zapožičiame iPad s Apple Pencil, aby ste si ich vyskúšali. Po splnení podmienok si ho môžte celý set odkúpiť za polovičnú cenu 254 € s DPH.

Vzdelávanie

Bezplatné webináre s potvrdením o absolvovaní, kde sa naučíte základy práce s iPadom, obsluhovať kreatívne aplikácie, strihať video, či spravovať školské iPady.

Licencia na Explain Everything

Na celé 3 mesiace získate bezplatne licenciu aplikácie Explain Everything, ktorá vám pomôže pri oživení vyučovania, ale aj pri vytváraní výstupov projektu.

Na oživenie výučby a získanie iPadu za skvelú cenu stačia 3 kroky:

1. krok

Zapojte sa

A my vám na 3 mesiace bezplatne zapožičiame nový iPad s Apple Pencil a obalom. Budete tak mať dostatočný priestor naučiť sa s ním aktívne pracovať, vyskúšať si rôzne aplikácie, nápady alebo nové prístupy, ako oživiť výučbu na svojich hodinách.

iPad 2021 (WiFi, 64 Gb)
2. krok

Odprezentujte svoju kreatívnu prácu

Podeľte sa s kolegami o nové skúsenosti a možnosti, ktoré iPad priniesol do vašej výučby. Napíšte inšpiratívny článok, alebo vytvorte kreatívne video, ktoré uverejníme na tomto webe.

3. krok

Získajte iPad s príslušenstvom za polovicu

Po 3-mesačnej skúšobnej dobe a odprezentovaní svojej práce si môžete iPad s Apple Pencil a obalom odkúpiť za zvýhodnenú cenu 254 € s DPH, čo je polovica bežnej ceny!

Ak ste ako výstup projektu odovzdali video, zaradíme vás do súťaže Creativity Challange s verejným hlasovaním o najkreatívnejšie video. Autor(ka) víťazného videa získa iPad aj s príslušenstvom bezplatne!

Zaregistrujte sa do projektu ešte dnes

Kapacita v 1. kole projektu sa už naplnila. Teší nás obrovský záujem, preto pripravujeme aj druhé kolo projektu na začiatku šk. roka 2022/2023. Nezáväznú predregistráciu si môžete spraviť už teraz a keď sa projekt spustí vás budeme prednostne kontaktovať. Ďakujeme

Predregistrovať sa na 2. kolo
Potvrdzujúci e-mail so zmluvou vám príde do 30 min. Skontrolujte si prosím aj priečinok Spam.

Projekt realizuje autorizovaný partner Apple pre oblasť vzdelávania, TRACO Computers s.r.o. - www.tracocomputers.sk

Prvé kolo projektu prebieha v termíne od 1.5.2022 do 31.7.2022. Počet účastníkov je obmedzený. Pri akceptácii účastníkov v projekte bude rozhodovať čas doručenia podpísanej Zmluvy o používaní tovaru. V prípade, že sa do projektu zaregistruje viac účastníkov, ako je maximálna kapacita, účastníci budú informovaný e-mailom a nezáväzne zaradený do poradovníka na ďalšie kolá projektu.

Výstupy projektu: Jeden alebo viacero článkov by malo mať spoločnú dĺžku aspoň 2 normostrany a obsahovať aj multimédiá. Videá by mali mať kumulatívne dĺžku minimálne 2 minúty.

Časté otázky

Rozbaliť a zbaliť
Kto sa môže do projektu zapojiť?

Do projektu sa môžu zapojiť učitelia zo Slovenska z akejkoľvek vzdelávacej inštitúcie. Podmienkou je registrácia a potvrdenie zo školy (vzdelávacej inštitúcie). Do projektu sa môže zapojiť aj viacero učiteľov z jednej školy.

Odkup na konci projektu môže zabezpečiť aj samotná škola, kde je učiteľ zamestnaný. Túto možnosť si však vopred dohodnite s riaditeľom školy. Na konci registrácie si zvoľte možnosť “iPad odkúpi škola, kde pracujem”.

Rozbaliť a zbaliť
Môže sa zapojiť aj škola?

Áno. Do projektu sa môže zapojiť aj viacero učiteľov z jednej školy, pričom odkup na konci projektu môže zabezpečiť samotná škola. Podmienkou však je individuálna registrácia jednotlivých učiteľov, pričom na konci registrácie si zvolia možnosť “iPad odkúpi škola, kde pracujem”.

Rozbaliť a zbaliť
Koľko budem za požičanie platiť?

Zapožičanie iPadu s príslušenstvom je počas doby projektu bezplatné. Rovnako je bezplatné aj doručenie k vám.

V prípade, že po skončení skúšobnej doby nebudete mať záujem si zariadenie odkúpiť za zvýhodnenú cenu, môžete nám ho vrátiť. Tovar však musí byť nepoškodený, v pôvodnom balení a odhlásený z cloudových služieb. Náklady na dopravu k nám už sú vo vašej réžii.

Ak sa iPad s prílušenstvom rozhodnete odkúpiť, získate skvelú cenu 254 € s DPH, čo je polovica bežnej pultovej ceny.

Rozbaliť a zbaliť
Môžem si vybrať farbu alebo model iPad-u?

Aktuálne je možné získať iba Apple iPad model 2021 (verzia WiFi s kapacitou 64 GB a veľkosťou obrazovky 10.2”). Dostupné farby sú strieborná a vesmírne-šedá, pričom zasielané budú náhodne podľa skladových zásob.

Rozbaliť a zbaliť
Čo sa stane, ak sa mi iPad pokazí alebo rozbije?

Počas doby zapožičania ste za iPad aj s príslušenstvom zodpovedný, ako keby bol váš, a znášate prípadné náklady na opravu v prípade poškodenia. Aby sme však minimalizovali riziko náhodného poškodenia, k iPadu budete mať aj obal.
Ak sa iPad náhodou pokazí, ďalší postup doriešime individuálne.

V oboch prípadoch je potrebné nás okamžite informovať na obchod@tracocomputers.sk

Rozbaliť a zbaliť
Čo ak sa rozhodnem si iPad neponechať?

Nič sa nedeje. iPad s príslušenstvom nám nepoškodený, v pôvodnom balení a odhlásený z cloudových služieb môžete vrátiť. Náklady na dopravu k nám sú vo vašej réžii, avšak okrem toho nemáte žiadne ďalšie poplatky.

Rozbaliť a zbaliť
Ako môžem doručiť podpísanú zmluvu?

Podpísanú zmluvu prosím naskenujte a pošlite cez tento formulár. V prípade technických problémov sú v úvode formuláru uvedené aj alternatívne inštrukcie.