Projekt pre učiteľov a školy
iPad s Apple Pencil

Kreatívna výučba s iPadom

Čo získate zapojením sa do tohto projektu?

iPad s Apple Pencil za polovicu

Na celý kvartál vám najskôr bezplatne zapožičiame iPad s Apple Pencil, aby ste si ich vyskúšali. Po splnení podmienok si ho môžte celý set odkúpiť za polovičnú cenu 280 € s DPH.

Vzdelávanie

Bezplatné webináre s potvrdením o absolvovaní, kde sa naučíte základy práce s iPadom, obsluhovať kreatívne aplikácie, strihať video, či spravovať školské iPady.

Inšpirácie

V rámci webinárov s vami budeme zdieľať aj rôzne zdroje inšpirácií pre využitie iPad-u vo vyučovaní. A po skončení projektu tu nájdete aj najlepšie zo záverečných prác vás a vašich kolegov.

Licencia na Explain Everything

Na celé 3 mesiace získate bezplatne licenciu aplikácie Explain Everything, ktorá vám pomôže pri oživení vyučovania, ale aj pri vytváraní výstupov projektu.

Na oživenie výučby a získanie iPadu za skvelú cenu stačia 3 kroky:

1. krok

Zapojte sa

A my vám na 3 mesiace bezplatne zapožičiame nový iPad s Apple Pencil a obalom. Budete tak mať dostatočný priestor naučiť sa s ním aktívne pracovať, vyskúšať si rôzne aplikácie, nápady alebo nové prístupy, ako oživiť výučbu na svojich hodinách.

iPad 2021 (WiFi, 64 Gb)
2. krok

Odprezentujte svoju kreatívnu prácu

Podeľte sa s kolegami o nové skúsenosti a možnosti, ktoré iPad priniesol do vašej výučby. Napíšte inšpiratívny článok, alebo vytvorte kreatívne video, ktoré uverejníme na tomto webe.

3. krok

Získajte iPad s príslušenstvom za polovicu

Po 3-mesačnej skúšobnej dobe a odprezentovaní svojej práce si môžete iPad s Apple Pencil a obalom odkúpiť za zvýhodnenú cenu 280 € s DPH, čo je polovica bežnej ceny!

Zaregistrujte sa do projektu ešte dnes

Po mimoriadne úspešných 3 kolách projektu nás veľmi teší, že môžeme ohlásiť spustenie 4. kola! Registrácia je otvorená do 6.4.2023, alebo do naplnenia kapacity. Preto neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes:

Registrácia do 4. kola
Pri predregistrácii neposielame žiadne potvrdenie na e-mail. Ozveme sa vám až tesne pred spustením ďalšieho kola projektu.
Po registrácii vám príde e-mail s návrhom zmluvy, ktorú je nutné podpísanú zaslať späť podľa inštrukcií v e-maily. Po odovzdaní zmluvy sa už potvrdenie neposiela, ale rovno zasielame iPad s príslušenstvom.

Projekt realizuje autorizovaný partner Apple pre oblasť vzdelávania, TRACO Computers s.r.o. - www.tracocomputers.sk

Štvrté kolo projektu prebieha v termíne od 14.3.2023 do 5.7.2023. Počet účastníkov je obmedzený. Pri akceptácii účastníkov v projekte bude rozhodovať čas doručenia podpísanej Zmluvy o používaní tovaru. V prípade, že sa do projektu zaregistruje viac účastníkov, ako je maximálna kapacita, účastníci budú informovaní e-mailom a nezáväzne zaradení do poradovníka na ďalšie kolá projektu.

Výstupy projektu: Jeden alebo viacero článkov so spoločnou dĺžkou aspoň 2 normostrany a musia obsahovať aj multimédiá, alebo videá v kumulatívnej dĺžke minimálne 2 minúty.

A čo na projekt povedali učitelia?
Slider s referenciami od učiteľov
Slider s referenciami od učiteľov
Erika
Horváthová
ZŠ Zlatá, Rožňava

Netreba sa báť inovatívnych vecí, ktoré môžu spestriť alebo uľahčiť vyučovaciu hodinu.

Petra
Bukovská
ZŠ Dr. Ivana Derera, Bratislava

Tento projekt hodnotím veľmi pozitívne. Je potrebné prinášať do vyučovacieho procesu rôzne záživné metódy, prostredníctvom ktorých sa žiaci budú vzdelávať kreatívnym spôsobom. Projekt mi dal nové skúsenosti a naučila som sa ovládať nové aplikácie. Odporúčam všetkým kolegom, ktorí sa radi vzdelávajú, aby to určite vyskúšali.

Eva
Čerbáková
ZŠ Františka Hrušovského, Kláštor pod Znievom

Celkovo musím povedať, že práca na iPade je úžasná. Je veľmi intuitívny, jednoduchý a ľahko prenosný. Len ho hodím do kabelky a môžem ho používať kedykoľvek a kdekoľvek počas celého dňa.

Ján
Svajčík
ZUŠ Ignáca Kolčáka, Námestovo

iPad je výborna pomocka, ktorú by mal používať v dnešnej dobe každý pedagóg. Množstvo aplikácii pomáha zjednodušovať a z atraktívnovať vyučovací proces.

Dávid
Vaško
ZŠ Pionierov, Rožňava

iPad som používal už na vysokej škole a je veľmi dobrým pomocníkom pri akomkoľvek type činností. Nadchol ma tento projekt, lebo už dlhšie som hľadal projekt, v ktorom by sa mohli učitelia alebo žiaci dostať do kontaktu s produktmi Apple a ich kreatívnymi a produktívnym aplikáciami. Webináre boli veľmi nápomocné a praktické. Ďakujem

Jarmila
Krumlovská
SOŠ ekonomiky, hotelierstve a služieb, Bardejov

Ďakujem. Bolo to fajn. Naučila som sa nové veci. Potešili by ma ešte nejaké webináre ako pracovať s iPadom.

Martin
Lešš
ZŠ J.A.Komenského, Kolárovo

Ďakujem za možnosť používať iPad a skúsiť jeho možnosti vo vyučovaní. Tiež ďakujem za webináre, boli fajn.

Mária
Torousová
ZŠ Eliáša Lániho, Bytča

iPad je výborná pomôcka nielen na prípravu na vyučovanie :)

Annamarie
Jerigová
Katolícka spojená škola sv. Mikuláša, Prešov

Napriek tomu, že vôbec nie som technický typ, iPad využívam denne niekoľko hodín a vďaka webinárom s TRACO Computers som získala mnoho ďalších užitočných vedomostí najmä o aplikáciách Keynote, iMovie a Explain Everything. Informácie na webinároch boli jasne a zrozumiteľne podané, bol to dobre využitý čas. Účasť v projekte sa určite oplatí.

Iveta
Filičková
ZŠ Juh, Vranov nad Topľou

Práca s iPadom ma zaujala. Naučila som sa pracovať v novom prostredí. Kladne hodnotím kvalitu fotiek a videí.

Časté otázky

Rozbaliť a zbaliť
Kto sa môže do projektu zapojiť?

Do projektu sa môžu zapojiť učitelia zo Slovenska z akejkoľvek vzdelávacej inštitúcie. Podmienkou je registrácia a potvrdenie zo školy (vzdelávacej inštitúcie). Do projektu sa môže zapojiť aj viacero učiteľov z jednej školy.

Odkup na konci projektu môže zabezpečiť aj samotná škola, kde je učiteľ zamestnaný. Túto možnosť si však vopred dohodnite s riaditeľom školy a na konci registrácie si zvoľte možnosť “iPad odkúpi škola, kde pracujem”.

Rozbaliť a zbaliť
Môže sa zapojiť aj škola?

Áno. Do projektu sa môže zapojiť aj viacero učiteľov z jednej školy, pričom odkup na konci projektu môže zabezpečiť samotná škola. Podmienkou však je individuálna registrácia jednotlivých učiteľov, pričom na konci registrácie si zvolia možnosť “iPad odkúpi škola, kde pracujem”.

Rozbaliť a zbaliť
Koľko budem za požičanie platiť?

Zapožičanie iPadu s príslušenstvom je počas doby projektu bezplatné. Rovnako je bezplatné aj doručenie k vám.

V prípade, že po skončení skúšobnej doby nebudete mať záujem si zariadenie odkúpiť za zvýhodnenú cenu, môžete nám ho vrátiť. Tovar však musí byť nepoškodený, v pôvodnom balení a odhlásený z cloudových služieb. Náklady na dopravu k nám sú už vo vašej réžii.

Ak sa iPad s prílušenstvom rozhodnete odkúpiť, získate skvelú cenu 280 € s DPH, čo je polovica bežnej pultovej ceny.

Rozbaliť a zbaliť
Môžem si vybrať farbu alebo model iPad-u?

Aktuálne je možné získať iba Apple iPad model 2021 (verzia WiFi s kapacitou 64 GB a veľkosťou obrazovky 10.2”). Dostupné farby sú strieborná a vesmírne-šedá, pričom zasielané budú náhodne podľa skladových zásob.

Rozbaliť a zbaliť
Čo sa stane, ak sa mi iPad pokazí alebo rozbije?

Počas doby zapožičania ste za iPad aj s príslušenstvom zodpovedný ako keby bol váš a znášate náklady na opravu v prípade poškodenia. Aby sme však minimalizovali riziko náhodného poškodenia, k iPadu budete mať aj obal.
Ak sa iPad náhodou pokazí, ďalší postup doriešime individuálne.

V oboch prípadoch je potrebné nás okamžite informovať na obchod@tracocomputers.sk

Rozbaliť a zbaliť
Čo ak sa rozhodnem si iPad neponechať?

Nič sa nedeje. iPad s príslušenstvom nám nepoškodený, v pôvodnom balení a odhlásený z cloudových služieb môžete vrátiť. Náklady na dopravu k nám sú vo vašej réžii, avšak okrem toho nemáte žiadne ďalšie poplatky.

Rozbaliť a zbaliť
Ako môžem doručiť podpísanú zmluvu?

Podpísanú zmluvu prosím naskenujte a pošlite cez tento formulár. V prípade technických problémov sú v úvode formuláru uvedené aj alternatívne inštrukcie.

Rozbaliť a zbaliť
Ako môžem odovzdať záverečný projekt?

Záverečný projekt aj s ostatnými náležitosťami (názov práce, krátky popis, profilovú fotku alebo Memoji a voliteľnú spätnú väzbu) môžete zasielať cez tento formulár.

Prosím zasielajte vašu profilovú fotku bez efektov a v rozumnej kvalite (aspoň 640x640 px). V prípade, že si neželáte zdieľať reálnu fotografiu, môžete na iPad-e vytvoriť svoje Memoji (návod). Iné typy orázkov, napr. z Facebooku alebo iných chatovacích aplikácií, nebudú akceptované.

V prípade technických problémov sú v úvode formuláru uvedené aj alternatívne inštrukcie pre zaslanie e-mailom. V tom prípade nezabudnite pripojiť aj ostatné náležitosti spomínané vo formulári.