Aplikácie

Book Creator
Všeobecné

Vytvárajte jednoduché interaktívne knižky alebo referáty s obrázkami, videami a zvukmi.

Complete Anatomy 2022
Biológia

Najprepracovanejší 3D atlas ľudského tela s viac ako 17 000 interaktívnymi prvkami. Skúšobná verzia aplikácie je dostupná bezplatne.

Educreations Whiteboard
Whiteboard

Jednoduchá interaktívna tabuľa s možnosťou nahrávania výkladu učiteľa alebo žiaka.

Explain Everything Whiteboard
Whiteboard

Nekonečná interaktívna tabuľa s možnosťou nahrávania a online spolupráce.

GeoGebra Graphing Calculator
Matematika

Aplikácia na vykresľovanie grafov matematických funkcií a grafické riešenie rovníc.

Kahoot! Play & Create Quizzes
Testovanie

Rýchle overenie znalostí, získanie spätnej väzby, alebo hlasovanie o najbližšom školskom výlete.

LearnEnglish Grammar
Angličtina

Aplikácia od British Council na precvičenie anglickej gramatiky formou krátkych testov.

Lucidchart
Všeobecné

Vytvárajte rôzne formy diagramov a štruktúr, s možnosťou exportu do rôznych formátov.

Practice English Grammar
Angličtina

Precvičenie anglickej gramatiky formou krátkych testov.

Storest

Hra na obchod s interaktívnou kasou, pri ktorej sa deti učia finančnej gramotnosti.

The Human Body
Biológia

Skúmajte ľudské telo interaktívne. Obsahuje viacero samostatných sústav aj detaily niektorých orgánov.