Aplikácie

Book Creator
Všeobecné

Vytvárajte jednoduché interaktívne knižky alebo referáty s obrázkami, videami a zvukmi.

Canva
Kreslenie a grafika

Vytvárajte pútavé grafické návrhy na plagáty, sociálne siete, či pracovné listy jednoducho a rýchlo.

Complete Anatomy 2022
Biológia

Najprepracovanejší 3D atlas ľudského tela s viac ako 17 000 interaktívnymi prvkami. Skúšobná verzia aplikácie je dostupná bezplatne.

Documents od Readdle
Všeobecné

Pokorčilý správca súborov s napojením na iCloud, Dropbox, či Google Drive s možnosťou anotácie dokumentov, prehrávania audio-video súborov a oveľa viac.

EduPage
Všeobecné

Kompletná agenda učiteľa po ruke v jednej aplikácii.

Educreations Whiteboard
Whiteboard

Jednoduchá interaktívna tabuľa s možnosťou nahrávania výkladu učiteľa alebo žiaka.

Explain Everything Whiteboard
Whiteboard

Nekonečná interaktívna tabuľa s možnosťou nahrávania a online spolupráce.

Freeform
Whiteboard

Jednoduchý a bezplatný whiteboard od Apple s možnosťou spolupráce a integrovanými videohovormi.

GeoGebra Graphing Calculator
Matematika

Aplikácia na vykresľovanie grafov matematických funkcií a grafické riešenie rovníc.

GoTalk NOW

Vytvárajte interaktívne ozvučené komunikačné knižky pre ľudí s narušenou komunikačnou schopnosťou.

GoodNotes
Poznámky

Oceňovaný digitálny zápisník na rôzne spôsoby pre všetky vaše zariadenia. Podporuje Apple Pencil, rozoznáva rukou písaný text aj geometrické tvary.

Kahoot! Play & Create Quizzes
Testovanie

Rýchle overenie znalostí, získanie spätnej väzby, alebo hlasovanie o najbližšom školskom výlete.

LearnEnglish Grammar
Angličtina

Aplikácia od British Council na precvičenie anglickej gramatiky formou krátkych testov.

Lucidchart
Všeobecné

Vytvárajte rôzne formy diagramov a štruktúr, s možnosťou exportu do rôznych formátov.

Matematika - Teorie a Testy
Matematika

Aplikácia obsahuje testy a cvičenia z matematiky pre základnú školu a prípravu na príjmačky.

Practice English Grammar
Angličtina

Precvičenie anglickej gramatiky formou krátkych testov.

Shapr3D
Kreslenie a grafika

Revolučná aplikácia na 3D modelovanie s Apple Pencil na iPad-e. Modely môžete exportovať aj pre 3D tlač. Vývojár poskytuje na požiadanie aj bezplatné licencie pre školy a učiteľov.

Storest
Matematika

Hra na obchod s interaktívnou kasou, pri ktorej sa deti učia finančnej gramotnosti.

Tayasui Sketches School
Kreslenie a grafika

Školská verzia obľúbenej aplikácie na kreslenie s množstvom realistických nástrojov.

The Human Body
Biológia

Skúmajte ľudské telo interaktívne. Obsahuje viacero samostatných sústav aj detaily niektorých orgánov.

Učebňa
Všeobecné

S aplikáciou Učebňa (Classroom) od Apple máte všetky iPad-y v triede pod kontrolou. Spustite aplikácie, stíšte zvuky, či úplne zamknite iPad-y na jedno ťuknutie.