Neviete kde začať?
Vyberáme pre Vás kvalitné materiály na inšpiráciu.

Videonávody, webináre, aplikácie

Videonávody

Tlač priamo z iPadu

Uloženie záložky v Safari

Spustiť video
Zdieľanie súborov a priečinkov cez iCloud

Webináre

Spustiť video
Ako na správu iPadov v škole?

Predstavili sme si možnosti hromadnej správy cez MDM Jamf School a vysvetlili sme si čo je Apple School Manager. V rámci praktickej ukážky sme ukázali automatický enrollment a aplikáciu Učebňa.

Spustiť video
Jednoduché a efektné videá s Keynote a iMovie

So školiteľom Pavlom Buzášom z FUNGUI sme tentokrát pracovali s videom v aplikáciách Keynote a iMovie, pričom sme si jednoducho vytvorili efektné video.

Vysvetľovanie s aplikáciou Explain Everything

V tomto webinári sme si predstavili aplikáciu Explain Everything a ukázali si jej možnosti, vrátane záznamu výkladu a tvorby animácií.

Vzdelávacie programy od Apple

Everyone Can Code

Programovanie - rozvoj analytického myslenia lákavo a jednoducho

Everyone Can Code Vás od úplných základov naučí programovanie - od jednoduchých príkazov, cez vlastné funkcie, podmienky, cykly, objekty, až po vlastné algoritmy. Začína sa aplikáciou pre iPad a neskôr sa prejde na Mac. Celým procesom vás sprevádzajú bezplatné príručky pre študentov aj učiteľov.

Viac o programe
Everyone Can Create

Rozvíjanie kreativity (nielen) u študentov

Program “Každý vie tvoriť” podporí kreativitu u každého. Ponorte sa do série bezplatných príručiek a návodov pre študentov aj učiteľov, ktoré vás sprevádzajú aktívnou tvorbou v oblastiach videa, fotografie, hudby a kreslenia.

Viac o programe

Aplikácie

Lucidchart
Všeobecné

Vytvárajte rôzne formy diagramov a štruktúr, s možnosťou exportu do rôznych formátov.

GeoGebra Graphing Calculator
Matematika

Aplikácia na vykresľovanie grafov matematických funkcií a grafické riešenie rovníc.

Storest

Hra na obchod s interaktívnou kasou, pri ktorej sa deti učia finančnej gramotnosti.

The Human Body
Biológia

Skúmajte ľudské telo interaktívne. Obsahuje viacero samostatných sústav aj detaily niektorých orgánov.

Email sme si zapísali. Ďakujeme
Nepodarilo sa zapísať Váš e-mail. Skúste to prosím znova.