Neviete kde začať?
Vyberáme pre Vás kvalitné materiály na inšpiráciu.

Videonávody, webináre, aplikácie

Videonávody

Tlač priamo z iPadu

Uloženie záložky v Safari

Spustiť video
Zdieľanie súborov a priečinkov cez iCloud

Webináre

Spustiť video
Ako na správu iPadov v škole?

Predstavili sme si možnosti hromadnej správy cez MDM Jamf School a vysvetlili sme si čo je Apple School Manager. V rámci praktickej ukážky sme ukázali automatický enrollment a aplikáciu Učebňa.

Spustiť video
Jednoduché a efektné videá s Keynote a iMovie

So školiteľom Pavlom Buzášom z FUNGUI sme tentokrát pracovali s videom v aplikáciách Keynote a iMovie, pričom sme si jednoducho vytvorili efektné video.

Vysvetľovanie s aplikáciou Explain Everything

V tomto webinári sme si predstavili aplikáciu Explain Everything a ukázali si jej možnosti, vrátane záznamu výkladu a tvorby animácií.

Vzdelávacie programy od Apple

Everyone Can Code

Programovanie - rozvoj analytického myslenia lákavo a jednoducho

Everyone Can Code Vás od úplných základov naučí programovanie - od jednoduchých príkazov, cez vlastné funkcie, podmienky, cykly, objekty, až po vlastné algoritmy. Začína sa aplikáciou pre iPad a neskôr sa prejde na Mac. Celým procesom vás sprevádzajú bezplatné príručky pre študentov aj učiteľov.

Viac o programe
Everyone Can Create

Rozvíjanie kreativity (nielen) u študentov

Program “Každý vie tvoriť” podporí kreativitu u každého. Ponorte sa do série bezplatných príručiek a návodov pre študentov aj učiteľov, ktoré vás sprevádzajú aktívnou tvorbou v oblastiach videa, fotografie, hudby a kreslenia.

Viac o programe

Aplikácie

Storest

Hra na obchod s interaktívnou kasou, pri ktorej sa deti učia finančnej gramotnosti.

Book Creator
Všeobecné

Vytvárajte jednoduché interaktívne knižky alebo referáty s obrázkami, videami a zvukmi.

GeoGebra Graphing Calculator
Matematika

Aplikácia na vykresľovanie grafov matematických funkcií a grafické riešenie rovníc.

Complete Anatomy 2022
Biológia

Najprepracovanejší 3D atlas ľudského tela s viac ako 17 000 interaktívnymi prvkami. Skúšobná verzia aplikácie je dostupná bezplatne.

Email sme si zapísali. Ďakujeme
Nepodarilo sa zapísať Váš e-mail. Skúste to prosím znova.