Neviete kde začať?
Vyberáme pre Vás kvalitné materiály na inšpiráciu.

Videonávody, webináre, aplikácie

Videonávody

Tlač priamo z iPadu

Uloženie záložky v Safari

Spustiť video
Zdieľanie súborov a priečinkov cez iCloud

Webináre

Rýchle overenie znalostí žiakov

V tomto webinári sme sa naučili, ako si v multiplatformovej aplikácii Socrative jednoducho vytvoriť krátky test na overenie znalostí žiakov alebo rýchlu spätnú väzbu.

Komunikačné knižky v GoTalk Now

Špeciálna pedagogička Katarína Ležáková z Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Topoľčanoch v tomto webinári predstavila aplikáciu GoTalk Now a ukázala nám, ako jednoducho a rýchlo možno vytvoriť komunikačnú knižku pre deti s narušenou komunikačnou schopnosťou.

Predstavenie aplikácie Explain Everything

V tomto webinári sme si v krátkosti predstavili aplikáciu Explain Everything vrátane live ukážky niektorých jej funkcií.

Vzdelávacie programy od Apple

Everyone Can Code

Programovanie - rozvoj analytického myslenia lákavo a jednoducho

Everyone Can Code Vás od úplných základov naučí programovanie - od jednoduchých príkazov, cez vlastné funkcie, podmienky, cykly, objekty, až po vlastné algoritmy. Začína sa aplikáciou pre iPad a neskôr sa prejde na Mac. Celým procesom vás sprevádzajú bezplatné príručky pre študentov aj učiteľov.

Viac o programe
Everyone Can Create

Rozvíjanie kreativity (nielen) u študentov

Program “Každý vie tvoriť” podporí kreativitu u každého. Ponorte sa do série bezplatných príručiek a návodov pre študentov aj učiteľov, ktoré vás sprevádzajú aktívnou tvorbou v oblastiach videa, fotografie, hudby a kreslenia.

Viac o programe

Aplikácie

Complete Anatomy 2022
Biológia

Najprepracovanejší 3D atlas ľudského tela s viac ako 17 000 interaktívnymi prvkami. Skúšobná verzia aplikácie je dostupná bezplatne.

GeoGebra Graphing Calculator
Matematika

Aplikácia na vykresľovanie grafov matematických funkcií a grafické riešenie rovníc.

Explain Everything Whiteboard
Whiteboard

Nekonečná interaktívna tabuľa s možnosťou nahrávania a online spolupráce.

Storest

Hra na obchod s interaktívnou kasou, pri ktorej sa deti učia finančnej gramotnosti.

Email sme si zapísali. Ďakujeme
Nepodarilo sa zapísať Váš e-mail. Skúste to prosím znova.